Hello again, today I have another “after work” themed post for you. It seems like I’m obsessed with lace these days. I still haven’t posted about my absence and been a very bad blogger but I’m triying you know. It’s really hard to work, live the life and blog about them at the same time you have to neglect one of them unfortunately. But I try to be a better blogger this week I have outfit and inspirational photos waiting!
Yeniden merhaba, bugün yine bir iş sonrası kıyafeti var elimizde. Anlayacağınız gibi bu aralar annanelerimizin evindeki mobilya dekoru olan dantel, favori unsurum oldu giyinirken. Hala geçen haftaki yokluğum konusunda bir post yapamadığımın farkındayım, kötü bir bloggerım onu da biliyorum. Aynı anda hem çalışıp hem hayata vakit ayırıp hem de bunlar hakkında blog yazmak biraz zor birinden birini aksatmak gerekiyor malesef, ben de hayatım için en sağlıklı olanı yani blog yazmayı aksatıyorum sanırım :) Önümüzdeki hafta daha iyi bir blogger olmaya çalışıcam elimde kıyafet postları ve ilham verici fotoğraflar birikti!


Lace Blouse and Skirt: Topshop
Tank top: Ruehl
Sandals: Steve Madden
Bag: Mother’s

Dantel Bluz ve Etek :Topshop
Askılı bluz: Ruehl
Sandalet: Steve Madden
Çanta: Annemin

Bu arada Cumartesi günkü Faithless Konserine kimler geliyo?? Ben Olmeca tarafından konserin resmi bloggerı seçildim orda olursanız mutlaka merhaba diyin konser postumda yer alabilirsiniz! :)

You May Also Like