Here’s what I wore to the office yesterday. I picked an all white outfit from My Mija, with a hint of blue. I loved this hand painted skirt and there will be much more things to love from My Mija very soon because my little capsule collection, Nil Erturk x Mija will be released this week! Can’t wait to show you guys, stay tuned.

İşte dünkü ofis kıyafetim. My Mija‘nın koleksiyonundan seçtiğim bembeyaz kıyafet ve biraz da mavilik. Bu elle boyanmış eteği gerçekten çok sevdim ve çok kısa bir zaman sonra My Mija‘da seveceğim çok daha fazla şey olacak çünkü mini kapsül koleksiyonum Nil Erturk x Mija bu hafta satışa çıkacak! Sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum, bekleyin!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mijaallwhite3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mijaallwhite8

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MY MIJA TOP – MY MIJA SKIRT – VALENTINO SHOES – BEYMEN CLUB CLUTCH – MYM LONDON SKULL BRACELET

MY MIJA BLUZMY MIJA ETEK – VALENTINO AYAKKABI – BEYMEN CLUB ÇANTA – MYM LONDON KURUKAFA BİLEKLİK

You May Also Like

 • betulkara

  Selamlar Nilcigim,

  Uzun zamandir bu ayakkabilari satin almak istiyorum ama yuksekliginden ve darligindan cekiniyorum.
  Ne yazikki ben ayaklari on taraftan genis olan o insanlardanim. Cogu kez topuk yuksekliginden degil de bu ayakkabilarin genisligi probleminden muzdarip oluyorum. Bu ayakkabi o bakimdan nasil rahat mi sence? Sonucta az degil bin dolara yakin para dokecegim ayakkabinin biraz da olsa rahat olmasi tercihim tabiki. Sen ne dusunuyorsun onerir misin?

  • Merhaba,

   Bantlar ayağı tam sarıyor bu yüzden denemeden almamanızı öneririm. Zorlu Center’da Valentino mağazasına ya da Beymen’e gidip deneyebilir bu sayede fikir sahibi olabilirsiniz.

   Sevgiler